Регульована форсунка 0-80 л/год, на кілку, з настановним комплектом, DSZ-1405
-
- Виробник: Bradas
- Наявність: На складі
- Модель: DSZ-1405
- Артикул: 07223
Параметри пристрою
- Min робочий тиск 1 bar
- Використовується з Мікротрубкою 3,5мм
- Витрати води 0-80 л/г
- Діаметр поливу 50 см
- Матеріал пластик
- Размір краплі велика крапля
- Спосіб монтажу На мікротрубку
18.79 грн.
Оплата
Готівкою, Безготівкою (без ПДВ)
Доставка
Доставка Новою Поштою
Самовивіз за попереднім дзвінком
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів
Регульована форсунка 0-80 л/год на кілочку з настановним комплектом, DSZ-1405
Застосування для зрошення чагарників, квітів, фруктових дерев, рослин у горщиках тощо.Регульована крапельниця дозволяє контролювати водовилив від 0 до 80 л/год.
Зʼєднання за допомогою трубки із ПВХ 3х5 мм.
Переваги
- регулювання витрати та радіуса розпилення шляхом повороту кришки крапельниці:
- можливість відкриття крапельниці полегшує очищення, що дозволяє використовувати її протягом тривалого часу; - виготовлена з високоякісного пластику стійкого до УФ-випромінювання та руйнування;
Особливості:
- Для монтажу на трубах PE 12-32 мм. - Робочий тиск: 0,5 - 3,0 бар. - Мінімальна фільтрація: сітка 120.
- Вхід: 1/4".
| Параметри пристрою | |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Використовується з | Мікротрубкою 3,5мм |
| Витрати води | 0-80 л/г |
| Діаметр поливу | 50 см |
| Матеріал | пластик |
| Размір краплі | велика крапля |
| Спосіб монтажу | На мікротрубку |
| Тип | Крапельниця |
| Упаковка | 100 |





