Бокс прямокутний Standard Irritec для автоматичного поливу

-35%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Standard
  • length: 50 см x width: 38 см x height: 32 см
  • weight: 5 кг

487.11 грн.  753.98 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 2167
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Бокс прямокутний Standard Irritec - невід'ємний компонент створення автоматичних систем поливу присадибних ділянок. Являє ємність прямокутної форми, в якій монтуються елементи управління і робочі компоненти поливу. Для інтеграції в дизайн ландшафту передбачена прямокутна кришка зеленого кольору.

Призначення


Клапанний бокс Irritec Standard для автополивуБокс прямокутний Standard призначений для облаштування автополива газонів. Застосовується на об'єктах для монтажу центрального, розподільного устаткування.

Колодязь зручної форми і відповідних розмірів, дозволяє без труднощів виконувати маніпуляції з вузлами комутації та водопроводу без заподіяння шкоди газону. Використання пристрою при проектуванні комплексу зрошення збільшує швидкість обслуговування і підвищує якість обслуговування, так як не потрібно здійснювати важкі земельні роботи.

Рекомендується встановлювати короби на важливих проміжках систем зрошення, дозволяючи оперативно усунути несправності, не порушуючи загальної картини ландшафту. Відгалуження, вигини, точки розподілу - слабкі місця поливального комплексу, що знаходяться під загрозою розгерметизації і утворення витоку. Якщо витік стався при установці коробів Irritec, проблема вирішується максимально швидко.

Бокс Standart використовується для установки електромагнітних клапанів, кульових кранів, гідравлічної переключної апаратури, розподільників, водомірних приладів, контролера управління в герметичному корпусі.

Габарити і зручна форма дозволяють розмістити в колодязі компоненти без внесення змін до ландшафт. Колодязі корисні при виконанні ремонтних робіт і при здійсненні модернізації системи шляхом заміни вентильних кранів на електромагнітні клапани.

Конструктивні особливості


Щоб автополив став дійсно надійним і одночасно простим в обслуговуванні, бокс «Стандарт» повинен грати в ній вирішальну роль.

  • Колодязь має високу механічну міцність за рахунок використання міцного і пружного поліетилену. Матеріал є легким і дуже твердим. Використовуваний пластик, не схильний до впливу атмосферних факторів і біологічних збудників, не стає крихким, не розкладається на компоненти, не втрачає міцних показників. Важливу роль в надійності і довговічності грає конусоподібна форма. Це дозволяє закопати колодязь, не боячись виштовхування на поверхню шарами грунту.
  • Надійно фіксується в землі, забезпечуючи якісний захист компонентів зрошувальної системи. Для вільного і комфортного доступу до елементів системи при виконанні ремонту і обслуговування передбачена прямокутна кришка зеленого кольору.

Характеристика Irritec Standard

Найменування Значення
Виробник Irritec
Країна Євросоюз/Італія
Матеріал Міцний пластик (поліетилен)
Колір кришки Трав'яний/зелений
Товщина стінки 4 мм.
Довжина основи 49,5 см.
Ширина основи 38 см.
Довжина кришки 38,5 см.
Ширина кришки 25 см.
Висота боксу 32 см.

Купити бокс Irritec Standard в Україні можна, звернувшись в інтернет-магазин Аква Прайс, ви отримаєте дійсно якісний виріб від італійського виробника за невисоку ціну. Організовуємо доставку в будь-яку точку країни.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: клапанні бокси,irritec

1
false
false
true
Вилучити
Змінити