Водорозбірна колонка Irritec для систем поливу

-41%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Н3/4 IDS
  • length: 15 см x width: 8 см x height: 8 см
  • IVIDS20M0V025

125 грн.  210 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 717
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Підключення водорозбірної колонки IrritecІталійська компанія Irritec одна з перших почала випуск якісного устаткування і комплектуючого для спорудження автоматичних систем поливу і водопостачання. Продукція представляє різноманітні фітинги, монтажні колодязі, розгалуджувачі, запорну арматуру, електромагнітні клапани, водорозбірні колонки Irritec.

Складається з:

  • Гідророзетки, котра закопується в грунт і є місцем, куди вставляється спеціальний ключ.
  • Запірного ключа, що вставляється в розетку і забезпечує швидкий доступ до води шляхом відкидання зацепа.

Водорозбірна колонка Irritec стане доповненням системи автоматичного поливу, забезпечивши моментальний доступ до води. Легкість в монтажі та експлуатації гарантують показники надійності, довговічності і практичності.

Колонка складається з двох основних компонентів: водяна розетка і ключ доступу.

Конструкція


Водяна розетка виготовлена з міцного полімеру, здатна витримати тиск понад 10 бар, зазвичай не перевищує 1,5 бар, тому довговічність забезпечена на весь термін експлуатації. Полімер є стійким до різних хімічних і біологічних факторів, що робить його, мало не єдиним способом для конструювання дійсно надійної системи зрошення.

Водяна розетка складається з частин, кожна ідеально підігнана під конкретні розміри. Виріб виготовлено методом лиття під високим тиском, тому виключені такі проблеми, як раптова поломка через рух шарів грунту або перекіс через надмірне натискання. Усередині є високоякісний ущільнювач, добре утримує воду, не допускаючи протікання, а розбірна – дозволяє очистити від забруднень.

Гідророзетка Irritec розміщується в грунті вертикально так, щоб верхній ковпачок трохи виступав над поверхнею грунту. Зверху прикривається захисної зеленою кришкою, що ідеально підходить до кольору газону. Монтується до труби основної конструкції за допомогою пластикової муфти із зовнішнім різьбленням. Пластик міцний, не варто хвилюватися за цілісність пристрою, коли по газону будуть бігати діти.

Характеристика

Найменування Значення
Виробник: Іррітек
Країна: Євросоюз/Італія
Матеріал: Пластик
Колір кришки: Трав'яний/зелений
З'єднання: ¾" Зовнішня
Довжина з кришкою і різьбленням: 153 мм.
Ширина: 65 мм.
Висота: 80 мм.

Застосування


За допомогою гідранта за лічені секунди здійснюється підключення до водопровідної труби без застосування вентиля. Комплектується ключем зі спеціальним замком-клямкою, але продається окремо. Виріб є напівавтоматичним, тобто відкриття крана здійснюється при підключенні шланга з ключем. Коли він виймається, клапан закривається.

Використовуються клапана швидкого доступу Ірітек в багатьох областях діяльності людини, найбільшого поширення набули в системах автополива.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Групи товарів: irritec,водорозбірна колонка

1
false
false
true
Вилучити
Змінити