Хомут силовий, одноболтовий, GBSH, W1, 131-139/26 мм, GBSH131-139
-
- Виробник: Bradas
- Наявність: Немає в наявності
- Модель: GBSH131-139
- Артикул: 04986
- Тип Хомут
Хомути силові шарнірно-гвинтові GBSH Bradas виготовлені з високоякісної оцинкованої сталі. Цей вид спеціальних хомутів застосовується для монтажу шлангів і труб з твердих пластику, гуми та ПВХ. Використовується для товстостінних та армованих шлангів, дренажних насосів, систем іригації, гірничо-бурової техніки та гідропневмоприводів машин. Гомутові гомути GBS призначені для екстремальних умов експлуатації, таких як силові навантаження, глибокий вакуум, високий тиск, перепади температури.
Шарнірно-гвинтове зʼєднання силових хомутів GBSH забезпечує високу стягуючу зусилля і вібростійкість. Зварювання корпусу гайки виконано трьома точками, що збільшує міцність вузла.
Корпус та елементи хомута покриті жовтим цинком, що робить їх ще більш стійкими до корозії та подряпин, а спеціальна форма стрічки хомута із загнутими назовні краями перешкоджає пошкодженню шланга.
< br />Кожен хомут має напис із зазначенням діапазону обтиску.
Марка сталі: W1
Ширина стрічки: 26 мм
Діаметр обтиску (min): 131 мм
Діаметр обтиску (max): 139 мм
Товар доступний в упаковках по 10 штук.
Ціна вказана за 1 штуку.
| Параметри пристрою | |
| Тип | Хомут |

