Графік роботи:
Пн-Пт з 10:00 до 18:00,
Сб з 10:00 до 15:00, Нд- вихідний

Картридж Aquafilter FCPP20 (20 мкм) нитчастий

  • Aquafilter
  • Виробник:  Aquafilter
  • Наявність:  Немає в наявності
  • Модель:  FCPP20
  • Артикул: 132

Параметри пристрою
  • Розмір 2,5*10" (10SL)
  • Тип Шнурковий
  • Фільтрація 20 мкм
  • Особливості Механічна очистка
дивитись все

77.00 грн.


Картридж Aquafilter FCPP20 (20 мкм) із поліпропіленового шнура

Картридж Aquafilter FCPP20, зроблений з нитки поліпропілену, є компонентом систем фільтрації води, використовується для первинного очищення від зважених частинок, іржі, окалін, кварцового піску, мулу та твердих домішок. Картриджі з поліпропіленової нитки застосовуються в побутових та промислових фільтрах для попереднього очищення.

Параметри Aquafilter FCPP20 включають:

  • Розмір: Розроблений для встановлення в стандартні корпуси фільтрів з відповідним діаметром 10".
  • Мікронаж (розмір часу): Це показник того, наскільки дрібні частинки може затримувати фільтр. Картридж має мікронаж 20 мкм.
  • Матеріал: Нитки поліпропілену, які використовуються для виготовлення картриджа, мають хімічну інертність і не виділяють шкідливих речовин. Стійкі до розвитку мікроорганізмів.
  • Продуктивність: Картриджі мають продуктивність, залежно від розміру та мікронажу. 25л води може бути очищено за 1 годину.
  • Термін служби: Термін служби залежить від якості вихідної води та інтенсивності її використання. Зазвичай термін використання 3-6 місяців.

Застосування шнуркового картриджа Aquafilter FCPP20 забезпечує ефективне первинне очищення води, готуючи до подальших стадій фільтрації, вугільних фільтрів, зворотного осмосу і т.д. Підходить для холодної води системи фільтрації.

Склад

Фільтруючий елемент виготовлений з високоякісної нитки поліпропілену, має відмінні фільтраційні властивості. Картридж Aquafilter FCPP20 складається з міцного корпусу та фільтруючого матеріалу, який уловлює механічні забруднення.

Параметри та специфікація

Модель: FCPP10
Матеріал: Поліпропілен
Розміри (Д х Ш): 10" x 2.5"
Максимальний тиск: 8 атмосфер
Пористість 20 мкм
Призначення холодна вода
Продуктивність 25 л/година
Ресурс 12000 л
Заміна 3-6 місяців
Втрати 0,25 Bar
Температурний режим: від 4°C до 45°C

Застосування товару

Картридж Aquafilter FCPP20 використовується для очищення питної води в домашніх умовах або на підприємствах. Встановлюється колбу фільтрації 10" для видалення піску, бруду, іржі та інших механічних домішок.

Особливості товару

- Висока ефективність фільтрації завдяки ниткам поліпропілену.
- Міцний корпус забезпечує надійний захист від пошкоджень.
- Легка заміна картриджа без необхідності спеціальних інструментів.
- Зберігає якість води та продовжує термін служби інших елементів системи очищення.

Запитання та відповіді, що часто ставляться:

  • Як часто потрібно міняти?
    Рекомендується змінювати елемент кожні 3-6 місяців залежно від ступеня забруднення води.
  • Скільки часу займає заміна?
    Заміна елемента Aquafilter FCPP20 займає лише кілька хвилин і не потребує спеціальних навичок.
  • Чи сумісний картридж з іншими системами фільтрації?
    Так, сумісний з більшістю стандартних систем фільтрації 10" x 2.5".
  • Чи можна промивати для повторного використання?
    Ні, цей тип не призначений для промивання та повторного використання.
  • Яку різницю можна відчути після встановлення?
    Після встановлення Aquafilter FCPP20 ви помітите значне покращення якості питної води - вона стане чистою та без запаху.

Чому купівля в Aqua Price - найкращий вибір?

Купуючи обладнання для очищення води в інтернет-магазині Aqua Price, ви впевнені в якості та справжності. Ми пропонуємо широкий асортимент Aquafilter за доступними цінами. Ми гарантуємо швидку доставку та професійну консультацію з питань, що виникають. Вибравши наш магазин, ви отримаєте чудовий сервіс.
Параметри пристрою
Розмір 2,5*10" (10SL)
Тип Шнурковий
Фільтрація 20 мкм
Особливості Механічна очистка
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

0
false
false
true
Вилучити
Змінити