Зворотний осмос VIO AW-RB08 1200 T з екраном та PH стабілізатором
-
- Виробник: VIOfilters
- Наявність: На складі
- Модель: AW-RB08 1200 T
- Артикул: 910120
- Діаметр підключення 1/2"
- Кількість ступенів очищення 6
- Колір Сірий
- Корпус Закритий
- Мінералізація Є
- Продуктивність 186 л/год
- Робочий тиск 2,8 бар - 6 бар

Осмос VIO AW-RB08 1200 T із закритим корпусом та індикацією
Фільтр зворотного осмосу VIO AW-RB08 1200 T — це сучасна система очищення води для забезпечення якісної питної води у домашніх умовах. Виготовляється в стильному закритому корпусі з індикацією параметрів на лицьовій панелі. Завдяки прямоточній технології та відсутності накопичувального бака, пристрій ефективно видаляє до 99% забруднень, включаючи дрібні частинки, хлор, солі важких металів, віруси та бактерії.
Основні переваги:
- Стильний закритий корпус. Система займає мінімум простору на кухні та легко вписується в інтер'єр завдяки дизайну у графітовому кольорі.
- Висока продуктивність. Прямоточна система VIO AW-RB08 забезпечує до 3,1 літра очищеної води за хвилину.
- Зручне обслуговування. Заміна модулів, що фільтрують, здійснюється легко і швидко, без спеціальних інструментів за технологією Easy-Change.
- Автоматична індикація. Екран з індикацією відображає поточний статус роботи системи та ресурс картриджів, нагадує необхідність заміни.
- Поліпшення складу води. Система насичує воду корисними мінералами, забезпечуючи оптимальний смак та користь для здоров'я. PH стабілізатор відновлює нейтральну кислотність в 6,5°.
Таблиця характеристик осмосу VIO AW-RB08 1200 T:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип системи | Зворотний осмос |
| Продуктивність | 3,1 л/м (186 л/год) |
| Максимальний тиск води | 4 бар |
| Мінімальний тиск води | 0,4 бар |
| Кількість ступенів очищення | 6 |
| Тип мембрани | Композитна |
| Ресурс мембрани | До 12 місяців |
| Заміна модулів | Кожні 6-12 місяців |
| Матеріал корпусу | Пластик графітового кольору |
| Розміри | 460 x 395 x 135 мм |
| Вага | 14 кг |
| Наявність бака | Ні |
| Особливості крана | Двовентильний, з індикацією, сталевий |
| Тип підключення | Універсальний 1/2" |
| Тип розміщення | Під мийку / відкритий |
| Підтримувана температура води | Від 5 до 38 °C |
| Функція мінералізації | Є |
| Тип фільтруючих елементів | Модулі зі швидким з'єднанням Easy-Change |
| Тип індикації | Електронна |
| Харчування | 220В/50-60 Гц |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Обладнання фільтра |
Помпа, попереднє очищення, мембрана осмосу, мінералізатор, Смарт-кран, PH стабілізатор |
| Очищення |
Бактерії / віруси, хлор, амоній та аміак, сірководень, механічні частинки, залізо, солі кальцію, марганець |
| Видалення запахів | Так |
| Бренд / реєстрація | VIO / Україна |
| Країна виготовлення | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація |
Фільтр та модульні картриджі, трійник для підключення, блок живлення, трубки сполучні, кран на 2 вентилі з екраном |

Фільтр VIO AW-RB08 1200 T — це високоефективна система для очищення води, яка підходить для використання в будинках, квартирах або офісах. . Працює на пряму без бака, що знижує ризик застою води та унеможливлює вторинне забруднення. Прямоточний принцип роботи дозволяє отримувати свіжу та чисту воду без очікування.
Система легко впорається з:
- Видаленням хлору та органічних сполук.
- Очищенням від піску, іржі та дрібних частинок.
- Знезараження від бактерій та вірусів.
- Зниження рівня солей жорсткості.
Смарт-кран фільтра VIO AW-RB08 1200 T
Кран у комплекті фільтра VIO AW-RB08 1200 T, виконаний з високоякісної нержавіючої сталі зі стійкістю до корозії. Стильний та сучасний дизайн легко вписується в інтер'єр кухні.
Кран обладнаний двома ергономічними ручками для зручного керування подачею та змішування води, між якими розташований чорний екран з контрастною індикацією режиму та стану. Завдяки керамічному картриджу всередині він забезпечує плавне і точне регулювання потоку, відсутність стороннього шуму.
Монтаж крана передбачає встановлення в посадковий отвір стільниці, фіксацію пристрою монтажною гайкою знизу, підключення 2 трубок з мінералізованою та чистою осмосною водою та з'єднання керуючого кабелю до основного блоку на задній панелі.
Етапи фільтрації та модулі картриджів
Картриджі, що застосовуються у фільтрі зворотного осмосу VIO AW-RB08 1200 T, розроблені для комплексного багатоступеневого очищення води.
Картриджі об'єднані в 2 модулі для швидкої заміни.
- PCT 4 in 1 - це попередній ступінь від механічної суспензії, металів, хлору та сірководню. Знаходиться у нижньому відсіку.
- RO - модуль з мембраною зворотного осмосу та наступним мінералізатором, що відновлює воду. Розташовується у верхній слот.
У системі використовуються такі етапи очищення:
-
Попереднє механічне очищення (PP):
Видаляє великі частинки, пісок, іржу та мул. Виготовлений із пресованого поліпропілену з пористістю 5 мікрон. -
Елемент вугільної очистки (GAC):
Активоване вугілля ефективно видаляє хлор, органічні сполуки та неприємні запахи. Усуває домішки, що впливають на смак та колір води. -
Картридж блоку (CTO):
Забезпечує глибоку сорбційну очистку, видаляючи залишки хлору та органіку. Допомагає захистити мембрану від передчасного зношування. -
Ступінь очищення від заліза IRC дозволяє усунути залізо та важкі метали, що згубно впливають на обладнання та здоров'я людини.
-
Зворотно-осмотична мембрана:
Головний елемент системи, що видаляє до 99% забруднень, включаючи солі важких металів, нітрати, бактерії та віруси. Мембрана виготовлена з високоякісного композитного матеріалу, здатна пропустити 3.1 л/хв. Термін служби — до 12 місяців, залежно від якості вихідної води. -
Мінералізатор:
Збагачує воду життєво важливими мінералами, кальцієм та магнієм. Це покращує смак води та робить її корисною для організму. Строк заміни — 12 місяців.
Модулі очищення розроблені з використанням технології швидкого з'єднання, що спрощує їх заміну та обслуговування. Ці елементи можна придбати як у комплекті, так і окремо в інтернет-магазині Aqua Price.
Обслуговування системи AW-RB08 1200 T

Обслуговування фільтра VIO AW-RB08 1200 T не потребує спеціальних навичок. Основні етапи включають:
-
Регулярна заміна модулів попереднього очищення (кожні 6 місяців). Ці модулі видаляють великі частинки та захищають мембрану від забруднень.
-
Заміна мембрани зворотного осмосу (раз на 12 місяців). Мембрана очищає воду на молекулярному рівні, видаляючи солі, метали та мікроорганізми.
-
Заміна постфільтра та мінералізатора (раз на 12 місяців). Постфільтр покращує смак води, а мінералізатор насичує її кальцієм та магнієм.
-
Очищення корпусу та з'єднань, трубок до входу в систему від можливих відкладень. Проводиться за потреби з використанням м'яких миючих засобів.
-
Моніторинг стану системи через інформаційний екран, який показує стан системи та ресурс, що залишився. У робочому стані написи PCT і RO світяться білим світлом, якщо ресурсу залишиться менше 5%, підсвічування стане червоним. Пристрій сам підкаже, коли потрібно замінити елементи.
Модулі-картриджі замінюються завдяки зручним кріпленням Easy-Change та модульній системі фільтра. Необхідні елементи, що фільтрують, доступні у продажу в інтернет-магазині Aqua Price.
Вигідно придбати фільтр можна під час акцій в інтернет-магазині Aqua Price. Встановивши фільтр VIO AW-RB08 1200 T, ви забезпечите свою сім'ю безпечною, смачною та корисною питною водою щодня.
| Параметри пристрою | |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Кількість ступенів очищення | 6 |
| Колір | Сірий |
| Корпус | Закритий |
| Мінералізація | Є |
| Продуктивність | 186 л/год |
| Робочий тиск | 2,8 бар - 6 бар |
| Ступінь очищення | Високий |
| Температура | від 5 °C до 40 °C |
| Тип крана | Подвійний |



