Дощувач віяловий Hunter PSU-04-15A-NFO

-20%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  PSU-04-15A-NFO

62 грн.  78 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Дождеватель автополива Hunter PSU 04 15A NFO висувного типу, висота підйому штока становить 10 см, оснащений віяловою форсункою моделі 15 A, середній радіус поливу 4,6 м.

Оптимальний тиск на вході 2,1 Бар, діапазон робочого тиску 1-3 Бар, витрата води 1,75 – 14 л/хв. За 1 годину роботи на орошаєму площу видається поливна норма 46 мм. При роботі в режимі 360° за цей час норма поливу складає 0,69 л/м². Кут нахилу водяного струменю дорівнює 28° від поверхні землі.

Конструктивні особливості

Діаметр дощувача Хантер psu 04 - 30 мм, тип і діаметр з'єднання – ½" BP, різьблення штока - зовнішнє, сумісний з форсунками типу Spray і MP-Rotator, розпилювач дощувача ps ultra 04 15 A знімний, оснащений фільтром сопла, при необхідності його можна замінити, маючи комплект форсунок з різними характеристиками розпилення.

Модель psu 04 з насадкою 15 а nfo не комплектується сітчастим фільтром всередині колби, для установки зворотного клапана необхідна наявність фільтра. З'єднання з трубопроводом здійснюється за допомогою штуцера ½" типу hunter HSBE 050 (Hunter Spiral Barb Elbows). Швидко монтується і демонтується, гарантує відсутність протікань і поломок протягом сезону, деталі захищені від надмірного закручування, підходять до труб різних виробників.

Компанія Hunter (США) використовує якісний пластик для виготовлення деталей і устаткування систем поливу з гарантованим терміном служби не менше 2 років. Дощувач оснащений пружиною підвищеної міцності, двокомпонентною храповой штангою, міцним ковпачком і кільцем ущільнювача.

експлуатаційні особливості

Сектор поливу регулюється вручну і становить 1-360°. Так, при зрошенні ¼ окружності (90°) з тиском в трубопроводі 3 бар, дощувач віяловий hunter psu 04 зрошує площу діаметром 5,2 м і забезпечує потік води не нижче 4,5 л / хв. При поливі повної окружності зрошувана площа одним віяловим дощовиком становить 8,5 м2.

Застосування

Дощувач автоматичного поливу hunter psu 04 15 А застосовується для поливу:

  • газонів на невеликих приватних територіях;
  • декоративних культур в дизайнерських ландшафтних композиціях на невеликій площі, включаючи грунтопокривні рослини;
  • алейних посадок і бульварів, де смуга зволоження обмежена діаметром 4-5 м.

Устаткування працює на ділянках складного рельєфу. Загальна висота штанги і коліна в робочому стані становить 18 см, в неробочому - 8 см, що дозволяє приховати технічний засіб там, де це необхідно.

При купівлі обладнання в магазині Aqua Price гарантована справжність продукції, всі дощувачі Hunter, що надходять до продажу, проходять технічний контроль. Наші фахівці надають консультації з вибору моделі і кількості дощувачів для автоматичного поливу газону.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити