Дощувач віяловий Hunter PSU-04-17A-NFO

-20%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  PSU-04-17A-NFO

62 грн.  78 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Віяловий дождеватель Hunter PSU 04 17a nfo оснащений форсункою, використовується при поливі газонів на середніх за розмірами ділянках. Радіус дії форсунки 5.2 метра при вхідному тиску 2.1 Бар. Система автоматичного поливу на спрей дощувачах будується за принципом перекриття, кожен наступний дощувач Хантер psu 04 17a в лінії покриває попередній, виключаючи утворення сухих зон.

Конструкція дощувачів

Витончений корпус комплектується висувною штангою, має зовнішню різьбу для зміни форсунки, сітчастим фільтром. У форсунки регулюється сектор поливу в діапазоні 0° - 360° і відстані розбризкування води в межах 3 – 5.2 метра. Інтегрований в колбу фільтр запобігає забрудненню форсунки 17A частинками сміття. Спринклер працює необмежений період, не потребуючи в обслуговуванні, а промивка фільтрів не доставляє труднощів користувачеві. Великий термін експлуатації дощовиків Hunter досягається посиленням механічного приводу.

Дощувач Hunter модифікації Ultra комплектується встановленим регульованим соплом. Виробником випускаються Hunter PSU не оснащуються фільтрами і форсунками, що комплектуються промивальним (тимчасовими) соплами.

Практичні переваги системи поливу

Споживачі вибирають вироби з форсунками 17a nfo через низку функціональних, конструктивних особливостей:

  • модернізована кришка, що збільшує надійність;
  • кільця ущільнювачів підвищеної міцності;
  • діаметр вхідного отвору 1/2";
  • штанги віялових дощовиків Hunter psu 04 17a підходять до стандартних соплам з внутрішнім різьбленням.

Зручність застосування

Економічність досягається за рахунок низької витрати води, що варіюється в межах 0,04-1,30 м3/год. Параметри оросителя Hunter ps Ultra 04 можуть змінюватися, замість стандартних форсунок використовуються насадки MP-ROTATOR (в комплект поставки не входять).

Конструкцією Hunter psu 04 передбачений висувний шток, що з'являється в момент подачі тиску і ховається в корпусне підставу після зрошення.

Хантер використовуються на дачних, присадибних ділянках для поливу культурних рослин, газону. Магазин Aqua Price реалізує обладнання за низькими цінами. Менеджери консультують клієнтів і підбирають моделі, які підходять для експлуатації в конкретних умовах. Зателефонуйте в зручний час і купите сертифікований, перевірений товар на вигідних умовах.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити