Контролер Hunter IC-600-M (зовнішній)

  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  ic-600-m
  • ар-177

18 095.94 грн.  30 159.90 грн.
 Нашли дешевле
   Special Discount Ends Within:
Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Hunter IC-600M – металевий зовнішній контролер автоматичного поливу. Наявність функцій моніторингу потоку, моментальної діагностики роботи системи, 6 мов, 4 незалежних програм і продуманого до дрібниць графічного дисплея дають даному пульту управління безмежні можливості. В першу чергу – розумна витрата водних ресурсів з дощувачів.

Hunter i core 600m – контролер на 6 зон, однак шляхом додавання модулів його функціонал можна розширити до 42 зон. Є флагманом керуючих пристроїв від Хантер і має значні функціональні можливості.

Контроль витрати води


За допомогою даної функції витрата води весь час знаходиться під контролем, і в разі перевитрати спрацює автоматика. Контролер зреагує на тривожний сигнал, припинивши надходження води. На кожну зону зрошення встановлюються свої параметри використання води, після чого пульт управління контролює його автоматично. Якщо виявиться витрата, що відрізняється від зазначених параметрів, контролер визначить несправну зону і припинить надходження води до її дощувачів. Параметри, за якими повинна спрацьовувати сигналізація, встановлюються власником.

Пам'ять EASY RETRIEVE


Наявність в механізмі автономної пам'яті дає можливість скопіювати графік дощування і встановлені параметри з минулого сезону і відновити в новому.

Відстрочка поливу


Завдяки даній функції, власник може задати певний час (кілька днів, тижнів, місяць), по закінченню якого контролер управління IC-600-M вийде з режиму очікування і відновить роботу. Це дозволить призупинити зрошення дощувачами під час сильних або частих дощів, в той же час заново програмувати пульт не доведеться.

Функція QUICK CHECK


Ця програма дає можливість діагностувати систему на наявність можливих несправностей в проводці клапанів, натиснувши всього одну кнопку. У разі несправності програма визначить місце розриву ланцюга і покаже на екрані детальну інформацію − позначку «ERR» («Помилка») біля номера пошкодженого сектора.

Енергонезалежність пам'яті


Контролер автополива має незалежну пам'ять. Це означає, що при збої в мережі електроживлення в пам'яті контролера збережуться всі налаштування часу і встановлених параметрів.

Автозахист від короткого замикання


У разі короткого замикання система блокує доступ води до дощувачів пошкодженої області і продовжує зрошення робочих зон без термінової необхідності в заміні запобіжників.

Наявність сезонної шкали


Вбудований модуль SOLAR SYNC дозволяє проводити коригування опадів і вносити сезонні поправки. За допомогою даної програми проводиться настройка часу зрошення. Коли на вулиці спека, на процентній сезонній шкалі можна задати полив 90-100%. Якщо кліматичні умови надають можливість використовувати менше водних ресурсів, відсоток шкали можна знизити, наприклад, на 50-60%.

Для максимальної економії водних ресурсів передбачено три варіанти налаштувань шкали, залежно від сезону.

Універсальна настройка. Стандартна настройка системи поливу, незалежно від місяця або погоди на вулиці.

По місяцю. Наявність спеціальних налаштувань в I-Core дозволяє задавати параметри поливу окремо для всіх місяців.

Вмонтований Solar Sync аналізує місцеві кліматичні умови, географічний пояс і пульт управління Hunter IC-600M автоматично вносить поправки в налаштування параметрів поливу.

Сфера використання


Зовнішній контролер Hunter I Core в першу чергу призначений для використання біля будівель комерційної діяльності та зрошення дощувачами приватних присадибних ділянок. Наявність резервної пам'яті, програми діагностики, відстрочки поливу, незалежної пам'яті дають можливість застосовувати контролер Hunter спільно з більшістю іригаційних систем – штучних водних споруд для зрошення землі дощувачами.

Контролер Hunter IC-600M з металевим корпусом - це верх витонченості та технологічної мощі, флагман пристроїв з управління поливом.

Ми раді запропонувати цей VIP товар за зниженою ціною, телефонуйте!

Параметри пристрою
Кількість зон 6
Місце розташування Для вулиці
Живлення Мережа 220V
Розширення модулями до 42
Матеріал корпусу Сталевий
Управління Ручне
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: контролер,hunter

0
false
false
true
Вилучити
Змінити