Контролер Hunter X2-801-e (зовнішній)

-27%
Top
 • Hunter
 • Виробник:  Hunter
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  X2-801-e

3 602 грн.  4 934 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Електронний блок управляє кількістю вологи, розподілом води по зрошуваних ділянках в часі.
Існують різні моделі командних пультів, з якими зручно ознайомитися через наш інтернет магазин. До уваги власників зрошувальних комплексів пропонується контролер Hunter X2-801-Е.

Де застосовується 8 станційний контролер

Багатофункціональний апарат X2-801-Е призначений для автоматичного поливу - регулювання його в віддаленому режимі за допомогою ручного програмування або вставляється в корпус блоку Wi-Fi, званого WAND. Сфера застосування X2-801-Е - автоуправління дощуванням на територіях, де встановлено до 8 електромагнітних клапанів. Рекомендовані об'єкти використання - газони і малі фермерські угіддя. Контролер Hunter X2-801-Е відноситься до побутових приладів, але функції має професійні:

можливе підключення клапанів, датчиків дощу і вологості грунту;
програма Hydrawise, закладена в блок автоуправління X2-801-Е, коригує графіки поливу автоматично, спираючись на зміни погоди в районі, відібрані з інтернету;
налаштування, запуск і управління зрошенням можливі зі смартфону.
Схема роботи сплінкерного поливу включає 3 основних елементи: командний пульт, е / м клапани, розбризкувачі. Зрошувана територія поділяється на зони, в кожній з яких монтуються дощувачі. Маючи 8 станційний контролер, ландшафт можна розмежувати на 8 зон з з керуючим клапаном. Контролер Х2-801-Е встановлюють на приватній землі навколо котеджів, на комерційних територіях.

Опис і характеристики блоку Hunter X2 801 Е

Регулятор 8 станційний фіксований контролер поливу серії з Wi-Fi: X2-801-Е прогресивнішою, ніж ХС. У комплекті командного блоку є літієвий акумулятор, ємності якого вистачає на резервне копіювання налаштувань, а при відключенні електрики дистанційно програмувати регулятор. Пульт поєднується з клапанами Hunter. Виготовляється в зовнішньому виконанні - для вулиці. Пам'ять пульта не залежить від перебоїв в енергопостачанні, зберігає внесені дані.
Корпус пластмасовий вологостійкий, не боїться ультрафіолету, морозів. Програмування X2-801-Е може здійснюватися поворотним перемикачем або віддалено зі смартфону, планшета.

Технічні характеристики пульта:

 • вхідна напруга - 230 V, передача на клапани - 24 В;
 • живлення - від трансформатора;
 • габарити корпусу, см - 23х19х10;
 • кількість програм - 3, в кожної є 4 варіанти запуску за часом;
 • число контрольованих зон поливу - 8.

Контролер X2 на 8 зон оснащений дисплеєм з підсвічуванням - забезпечується хороша видимість інформації при будь-якому освітленні. Гарантія від виробника на безкоштовний ремонт - 24 місяці.

Особливості пультів серії Hunter X2

Попередником регулятора Хантер Х2-801-Е є блок ХС 801Е також вуличного застосування, але без Wi-Fi, додавання якого в конструкцію приладів серії Х2 підвищило якість енерго- водозбереження в автозрошенні. Пульт Hunter з маркуванням ХС801Е також 8 станційний контролер, який може регулювати роботу 8 е / м клапанів, які розподіляють воду на 8 зон поливу.

Відмінність пультів Хантер X2-801-Е:

 1. Особливості, притаманні всій серії Х-2. Функція QuickCheck - виявлення несправної електропроводки в мережі зрошення, припинення поливу на 99 днів. Вбудована пам'ять забезпечує включення клапанів у встановлений час.
 2. Відмінні риси від ряду ХС. Такі регулятори випускаються і для установки всередині приміщень, на що вказує буква i в маркуванні замість індексу Е: XС-801i. Контроль поливу здійснюється за 8 клапанами, але підключення до Wi-Fi неможливо.
 3. Відмінності від інших регуляторів Х2. Пульти Hunter цієї серії можуть мати в маркуванні інші цифри, що вказують на число контрольованих зрошувальних зон: Х2-401Е, Х2-601Е, Х2-1401Е. Кількість керованих клапанів відповідно: 4, 6, 14.
 4. Застосування котроллера Hunter X2-801-Е - інноваційна технологія: оперативна інформація з мережі інтернет істотно знижує витрати на полив всіх зон.
Параметри пристрою
Кількість зон 8
Місце розташування Для вулиці
Живлення Мережа 220V
Розширення модулями Є, модуль WI-FI
Матеріал корпусу Пластик
Управління Ручне і Wi-fi
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

1
false
false
true
Вилучити
Змінити