Дощувач роторний Hunter I 20 04

-20%
Top
 • Hunter
 • Виробник:  Hunter
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  i-20-04

534 грн.  667 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Інтернет магазин Aqua Price пропонує ознайомитися з запропонованими зразками і купити зрошувальні системи, представлені фірмою Hunter™. За допомогою спринклерів роторного типу здійснюється полив спрямованої дії. Роторний дощувач Hunter i 20 04 застосовується для догляду за земельними ділянками громадських, а також приватних територій. Розрахунковий радіус поливу коливається в межах 5,1 – 14,3 метра. Прилад покриває поливом площі з низькою рослинністю – від маленьких галявин газона до масивів великих розмірів (футбольних та гольф полів).

Особливості влаштування дождевателя Hunter


Завдяки відмінним експлуатаційним властивостям і технічним характеристикам, роторний дощувач hunter i 20 04 користується популярністю. Незалежно від якості землі – чорнозем, піщані ґрунти, суглинок, прилад забезпечує високу ефективність обслуговування і догляду. Йому доступні різні ландшафтні об'єкти: від самих маленьких клумб до ділянок, що складаються з великих газонів і кущових зон.

Дощувач hunter складається з наступних елементів:

 • Корпус приладу.
 • Форсунки (22 шт).
 • Система FloStop.
 • Поворотний механізм.
 • Запірний клапан.
 • Штанга висувна.

Експлуатаційні характеристики робочих вузлів


Для виготовлення корпусу поливального влаштування використовується пластик високоміцний.

Кожна форсунка з набору має своє призначення і виконує певні функції, охоплюючи локальний сектор поливу, виходячи з особливостей ландшафтного дизайну.

Залежно від розмірів і форми ділянки форсунки автоматичного поливу розрізняються за такими параметрами, як кут подачі води, довжина струменя, витрати води. За допомогою зручного регулювання сектора поливу можна встановити оптимальний режим.

Фірмові дощувачі обладнані системою FloStop. Завдяки даній функції можна перекривати подачу води в окремий спринклер, в той час, як вся система автоматичного поливу hunter продовжує працювати (наприклад, при заміні сопла).

Поворотний механізм регулює положення спеціального пристрою - «башти». Під його впливом, так звана, башта автоматично повертається в заданий сектор.

Регульований поворотний пристрій має підвищену міцність, забезпечує надійний захист механізму спрінклера від необережного поводження і вандалів. Механізми зберігають працездатність навіть після провертання штанги з великим зусиллям. Вони особливо затребувані для поливу газонів і квітників у парках, скверах, дворах багатоповерхівок та інших громадських місцях.

Основні функції поворотного механізму спрінклера:

 • настройка заданого сектора поливу;
 • кругове обертання без фіксованого повернення в одну точку;
 • певний кут поливу під 40 - 360°.
 • траєкторія водяного струменя;
 • утримання форсунки в певному положенні.

Роторний дощувач Hunter i 20 04 має запірний клапан, за допомогою якого система знаходить надійну герметичність в період її тривалого відключення. Завдяки встановленню клапанного влаштування відзначаються такі вигоди:

 1. Економічність (ефективне запобігання витокам води у водопроводі).
 2. Зниження загального навантаження на елементи системи.
 3. Збільшення терміну експлуатації робочих елементів.

Матеріал виготовлення висувної штанги – пластик (дощувач зі сталевим стрижнем i 20 04 SS). Армований пластик стійкий проти механічних впливів, вологості і водяних крапель. Завдяки технічним характеристикам штанга спрінклера зберігає привабливий зовнішній вигляд і працездатність протягом терміну використання обладнання.

Заходьте на сторінки сайту інтернет магазину "Аквапрайс". Досвідчені менеджери ознайомлять клієнтів з новими моделями дощувачів hunter i 20 04, допоможуть вибрати і купити товар, який сподобався.

Поспішайте, ціни знижені на обладнання Hunter!

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Групи товарів: дощувач,hunter

1
false
false
true
Вилучити
Змінити