З'єднання шарнірне SJ-712 Hunter

-40%
Top
 • Hunter
 • Виробник:  Hunter
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  sj-712
 • length: 30 см x height: 2 см
 • Артикул: ар-123

54.88 грн.  91.84 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів
Під час монтажу дощувачів на земельній ділянці виникає проблема: потрібно з'єднати їх з магістралями так, щоб забезпечувався надійний і постійний тиск води. Використання жорстких труб небажано, з часом складно буде відрегулювати розпилювачі, якщо земля просяде. Тому в американській компанії «Хантер» розробили універсальний трубопровід під назвою «шарнірне з'єднання Hunter SJ-712 3/4" ». Ця гнучка підводка допомагає спростити процес монтажу зрошувальної системи. А термін служби цього винаходу - не менше 10-15 років.

Особливості та характеристики коліна HUNTER SJ-712 3/4"

Головне призначення трубки - з'єднання роторного або статичного спрінклера з магістральними фітингами. Перевага шарнірного з'єднання Hunter SJ-712 3/4 "полягає в його гнучкості, що дозволяє встановити дощувач на потрібному місці, не рухаючи магістраль. Тип різьби гнучкого з'єднання підбирається під розмір різьблення спрінклера (з одного кінця) і під діаметр труби магістралі - муфти або сідла (з другого кінця), при монтажі з'єднання ретельно ущільнюють.

Технічні характеристики SJ-712 Hunter:

 • загальна довжина труби - 0,3 м;
 • тип приєднання (різьблення) - ¾ х ¾ дюймів;
 • компанія-виробник - HUNTER (США);
 • офіційний гарантійний термін - 12 місяців;
 • матеріал виготовлення - пластик і полімери.

Один з основних плюсів гнучкого з'єднання - дощувач можна рухати в потрібному напрямку навіть після монтажу. При цьому саму магістраль переміщати не доведеться. Якщо осяде грунт або структура ландшафту зміниться як-небудь ще, то спринклер можна завжди підняти або приопустити. Єдине обмеження - довжина самого коліна - 30см. Для монтажу автоматичного поливу такий гнучкий патрубок незамінний.

Де застосовується HUNTER SJ-712 3/4"

З'єднання для дощувачів використовують при монтажі зрошувальних систем на виробництві, в комунальному господарстві, на особистих ділянках.

Приклади використання:

 1. в межах великих господарств;
 2. в парках, садах, скверах для поливу рослин;
 3. на спортивних майданчиках, де потрібно вирощувати траву.

Система автоматичного поливу зібрана з застосуванням SJ-712 30см стане дуже гнучкою і зручною для обслуговування і модернізації. Для складання магістралей не знадобиться запрошувати майстрів, роботи можна виконати самостійно.

Замовлення деталей «Хантер»

Зайдіть на офіційний сайт нашої компанії й оформте заявку онлайн. Виберіть кількість патрубків SJ-712, за якою адресою необхідно доставити товар. Наш менеджер оформить замовлення, допоможе оплатити комплектуючі одним з доступних способів.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,комплектуючі

0
false
false
true
Вилучити
Змінити