Трійник фітинг 25-25-25 Irritec

  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Т 25-25-25

51.94 грн.  80.19 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Продукція від італійського виробника «Irritec» – це виключно надійні, довговічні поліетиленові компоненти, які працюють в суворих умовах. Для конструювання побутових водопровідних систем або для побудови невеликих зрошувальних комплексів краще застосовувати трійник Irritec 25-25-25. Виріб володіє відмінними експлуатаційними показниками, які роблять його головною деталлю, призначеної для з'єднання в єдиний комплекс декількох гілок поливальних конструкції.

Конструктивні особливості


Трійник Irritec 25-25-25 є виробом з високоякісного поліетилену, призначене для з'єднання в єдину систему кількох гілок зрошувального комплексу або водопровідного контуру. Матеріал є некритичним до незначного перевищення тиску, плюсовим перепадів температур, стійкий до різних хімічних і біологічних речовин, що застосовуються в рослинництві. Гранично допустимий тиск в системі, з'єднаної трійниками Irritec, становить 10 бар. А достатня механічна міцність забезпечить її довговічність і тривалий термін служби. Але варто розуміти, що заморозка рідини всередині може привести до її розриву, тому перед зимовим сезоном система повинна бути продута стисненим повітрям.

Конструктивно трійники 25 мм складаються з деталей:

  • Корпус. Проводиться методом лиття в прес-форму під тиском.
  • Обтискові гайки. Виготовляються з не менше якісного поліетилену, так як від них залежить герметичність.
  • Ущільнювальні манжети, які підтискаються стопорними кільцями.
  • Наполегливі кільця, призначені для обмеження глибини установки труби.

Ущільнювальна манжета виготовляється з високоміцної силіконової гуми, яка витримує температуру носія до 90 градусів. Від її якості залежить функціональність автоматичного поливу і герметичність.

Монтаж фітинга


Трійник Irritec (Італія) на 25 мм найважливіший компонент, без якого неможливо створити якісний зрошувальний комплекс, не кажучи про систему водопостачання. Необхідно дотримуватися деяких правил монтажу: стикуються, повинен бути якісно торцованная, інакше нерівності і задирки можуть стати причиною розриву манжети і освіти течі. Перед тим, як відрізати останній шматок труби, необхідно за допомогою глибиноміра вимірювати відстань, на яке вона вставляється в трійник. Тут неприпустимі запаси і вільні простору, тому що це може привести до розгерметизації системи і зниження ефективності її роботи.

Трійники 25 мм – це найбільш ходовий компонент, який використовується для конструювання невеликих за розмірами зрошувальних комплексів і водопровідних мереж в приватному будинку. Вони є досить довговічними. Наш магазин надає гарантію на весь товар і надає послуги оперативної доставки в будь-яке місто України.

Параметри пристрою
Розмір труби 25 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити