Фітинги Irritec для поліетиленових ПЕ трубФітинги Irritec для поліетиленових ПЕ труб

Irritec - Фітинги для труб ПЕ

Італійська компанія Irritec лідирує в Європі по виробництву виробів із зшитого і литого поліетилену під високим тиском. Її продукція відома високими показниками міцності і довговічності.

Але головною перевагою є практичність, що досягається завдяки особливій технології виробництва і використання високоякісних матеріалів.

Фітинги Irritec Італія

Саме тому клієнти вирішують купити фітинги Irritec і встановити в системі автоматичного поливу або підведення води до будинку. З використанням виробів Іррітек монтаж трубопроводу займає мало часу і зусиль. Всі роботи проводяться без використання спеціальних інструментів і пристосувань.

Конструктивні особливості

Продукція від італійського виробника займає лідируюче місце за результатами численних випробувань. Наприклад, трійник Irritec трубний має високі показники питомої міцності на розрив і стиснення, чого вийшло досягти шляхом застосування при виробництві високотехнологічних процесів.

Грамотний розрахунок форми вироби з використанням програм 3D-моделювання виключає ймовірність раптової поломки виробів від різного роду механічних факторів. Виріб з поліетилену не схильне до впливів біологічними речовинами, тому системи, сконструйовані з фітингів Irritec і ПЕ труб, застосовуються для підведення сумішей з добривом до рослин.

У конструкції Irritec передбачені всілякі дрібниці, тому з'єднання виходить надміцним і довговічним. Монтаж систем зрошення виконується, як в теплих кліматі, так і в місцевостях, де температура знижується нижче нуля.

Головне, щоб в контурі не залишалося води. Використовуваний поліетилен не схильний до псування при замерзанні рівно, як і кільця ущільнювачів. Матеріал, що використовується витримує безліч циклів повної заморозки без зміни структури і цілісності.

Для забезпечення міцного з'єднання в конструкції передбачені наступні деталі:

  • обтискна гайка;
  • обтискне кільце;
  • стопорне кільце;
  • ущільнююча прокладка;
  • корпус.

При виготовленні трійників, кутових муфт і відводів передбачені ребра жорсткості, що виключає ймовірність поломок і освіти протікання в системі. При дотриманні технології монтажу і виключення використання металевих інструментів, пошкодити їх неможливо, що говорить про високу практичності.

Особливості при монтажі

При виконанні монтажних робіт слід бути акуратним при риття траншей. Зшитий поліетилен хоч і є міцним, але все ж може бути пошкоджений технікою. А щоб не утворилося течі, необхідно дотримуватися технологію стикування фітингів з трубами.

Зріз на трубі робиться строго перпендикулярним до її поздовжньої осі, задирки і подряпини повинні бути відсутніми, знята невелика фаска, щоб не пошкодити кільце ущільнювача.

Перед монтажем рекомендується відзначити на ній відстань від краю до наполегливої поверхні. Труба акуратно проштовхується через ущільнювач до позначки і ручним способом затягується затяжна гайка.

Важливо не упустити момент установки на місце опорного кільця і обжимного кільця, яке має клиноподібну форму. Саме за рахунок нього виходить дуже міцне з'єднання, так як воно стопорить патрубок і притискає до ущільнювача кільцю.

Асортимент продукції Irritec

В асортименті нашого інтернет-магазину обладнання представлені трійники, кути, муфти для пластикових труб різних розмірів і модифікацій. Є в продажу вироби для з'єднання однорозмірних труб, їх стикування для насосного обладнання. Ми можемо запропонувати редукційні трійники, оснащені муфтами для стикування різних розмірів.

Завдяки наявності універсальних стикувальних фітингів процес монтажу складних систем автоматичного поливу зводиться до легкої і невимушеною роботі. Крім цього, користуючись продукцією від одного виробника, можна здійснити з'єднання головних трубопроводів до систем розподілу води.

Наш магазин пропонує фітинги та муфти в Києві за доступними цінами з доставкою по Україні. Наші консультанти готові запропонувати кваліфіковану допомогу при підборі для конструювання систем автоматичного поливу.