Трійник фітинг 32-32-32 Irritec

-35%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Т 32-32-32

67.27 грн.  103.60 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Обжимний трійник 32мм Irritec (Італія)


Трійник Irritec 32-32-32 мм часто застосовується при конструюванні системи автоматичного поливу або просто прокладки водопроводу в приватному секторі. Фітинг має чудові практичними показниками, що роблять його ідеальним варіантом для холодного водопостачання. Матеріал витримує високі температури, але межею для ущільнювального кільця стане температура 70-80 градусів.

Продукція від італійського виробника «Irritec» заслуговує загальної уваги, так як відповідає всім сучасним вимогам по міцності, довговічності, зносостійкості і екологічності. Використовуваний при виробництві матеріал не є небезпечним для навколишнього середовища, що уможливлює використання для прокладки питного водопроводу.

Конструктивні особливості фітингових трійників 32мм


Трійник Irritec 32-32-32 мм отримав широке застосування для конструювання зрошувальних комплексів переважно на промислових об'єктах, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур і декоративних рослин. Компонент має 3 однакових відведення, розташованих уздовж однієї осі 2 і перпендикулярно їм 1. За допомогою такого виробу можна виконувати відводи від контурів в сторони або продовжувати його з проміжним заворотом.

Конструктивно трійник Irritec (Італія) на 32 мм складається з наступних компонентів:

  • Корпус виконується суцільнолитим методом лиття в спеціальну прес-форму.
  • 3 обтискні гайки. Призначені для обтиску вставленої в фітінг труби через спеціальний клиновидний стопор.
  • 3 стопорні кільця.
  • 3 ущільнюючих манжети.

До переваг використання поліетиленових трійників відноситься можливість їх демонтажу без псування фізичних параметрів. Виріб може кілька разів затягнуто і знову знято без утворення протікання при подальшому монтажі. Варто відзначити легкість виконання робіт. Важливо при відрізку труби, що приєднується до фітинги, правильно вимірювати довжину хвостової частини, який буде вставлений в корпус. Якщо вона буде недостатньою, то утворюється витік. Якщо труба буде гнутися, упершись в завзяте кільце, то цілісність буде порушена через деформацію. При виконанні складання системи з фітингів від італійської компанії вкрай не рекомендується використовувати металевий інструмент. Можна зірвати грані і, що ще гірше, зламати гайку, надмірно здушивши її. Все трійники 32 мм повинні закручуватися ручним методом або ключем до відчутного упору.

Параметри пристрою
Розмір труби 32 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити