Трійник фітинг 32-3/4-32 ВР Irritec

-35%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Т 32-3/4-32 ВР

51.94 грн.  80.19 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Італійська компанія «Irritec» — великий виробник поліетиленових компонентів, призначених для конструювання автоматичного поливу і елементів приватного водопостачання. Продукція компанії добре себе зарекомендувала в багатьох сферах, забезпечивши користувачів якісним з'єднанням на десятиліття. При цьому одним з найбільш часто використовуваних компонентів є трійник Irritec 32 мм-3/4"-32 мм. Це формат застосовується не тільки в приватному домоволодінні, також нерідко його використовують для конструювання промислових комплексів зрошення полів і критих плантацій.

Конструктивні особливості


Конструктивно трійник Irritec 32-3/4-32 ВР представляє виріб з поліетилену спеціальної форми з двома відводами для муфтового з'єднання і одним центральним для нарізного для монтажу компонента до іншої частини водопроводу переважно з металу. У трійнику застосована стандартна різьблення ¾”, яка використовується в багатьох системах. Вибір труби діаметром 32 мм дозволяє збільшити продуктивність системи, а отже, і ефективність поливального комплексу. Але для забезпечення тиску в контурах потрібно установка потужного насосного обладнання.

Конструктивно трійник складається з наступних деталей, виготовлених також з поліетилену:

  • Корпус. Виготовляється з поліетилену методом заливки в прес-форму.
  • Обтискові гайки.
  • Стопорні кільця.
  • Ущільнювальні манжети.

Матеріал, що використовується стійкий до погодних і температурних факторів, забезпечуючи надійність і працездатність поливального комплексу в цілому. Матеріал не схильний до біологічного руйнування через вплив хімічних і біологічних речовин, часто використовуваних для добрива рослин. Тому, вибираючи продукцію від компанії «Irritec», ви забезпечуєте себе надійною системою працює безвідмовно десятки років. Детальніше познайомитися з асортиментом і технологією виробництва, можна на Irritec офіційному сайті.

Як виконується монтаж?


Трійники Ірітек на 32 мм з внутрішнім різьбленням хоч і є міцними, але вимагають деякої акуратності. При затискування гайок додається помірне зусилля. Слідкуйте за чистотою з'єднуються деталей. На них не повинно бути піску і бруду, яка може потрапити за манжету і порвати її.

Параметри пристрою
Вид різьби Внутрішня
Діаметр різьблення 3/4"
Розмір труби 32 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити