Трійник фітинг 40-1 '' - 40 ВР Irritec

-35%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Т 40-1-40 ВР

95.26 грн.  146.93 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Трійник 40-1”-40 ВР Irritec (Італія)


Італійська компанія «Irritec» займається виробництвом високоякісних компонентів для конструювання автоматичних систем поливу і споруди водопроводу в приватному секторі. Трійник Irritec 40 мм-1”-40 мм ВР при цьому займає одне з лідируючих місць. Завдяки цьому компоненту можна без порушення цілісності системи виконати відведення в сторону або ж розділити водний потік по двох каналах або контурам комплексу. Трійник діаметром 40 мм застосовується в промислових системах, так як через такий діаметр може протекти більше води, тим самим забезпечивши більшу орошаемую площа.

Конструктивні особливості


Трійник Irritec 40-1”-40 ВР – це виріб з поліетилену, призначене для забезпечення з'єднання між декількох частин системи поливу в єдиний комплекс. Матеріалом для виготовлення елемента був обраний високоякісний поліетилен, володіє прекрасними показниками якості, надійності і довговічності. Матеріал не схильний до руйнування під дією перепаду температур, хімічних речовин і біологічних компонентів. Чи не виділяє в воду шкідливих речовин, що робить можливим його застосування для прокладки питного водопроводу.

Конструктивно виріб складається з наступних деталей:

  • Корпуси виливається з цільного поліетилену.
  • Комплекту гайок для обтиску труб.
  • Комплекту стопорних кілець і манжет ущільнювачів.

Деталі при складанні акуратно встановлюються на місце без перекосів, тому що поліетилен легко можна пошкодити зайвою кількістю фізичної сили. Обтискові гайки рекомендується затягувати ручним способом з дотяжки ключем, інакше можна пошкодити цілісність конструкції, що призведе до небажаної течі. Для того, щоб докладніше вивчити технологію виробництва і особливості вироби, рекомендуємо відвідати Irritec офіційний сайт. Тут ви знайдете досягнення компанії в цьому напрямку і ознайомитеся з новинками, які з'являться і у нас в асортименті.

Як виконується монтаж ПЕ трійника 40 мм?


Трійники Ірітек на 40 мм з внутрішнім різьбленням хоч є і досить міцними, але все ж при виконанні монтажу необхідно дотримуватися деяку обережність. Крім цього, необхідно якісно підігнати стикуються деталі. Торець труб повинен бути перпендикулярний його осі, а задирки, якщо вони є, видалені. Також необхідно коректно відміряти величину входження труби в трійник до стопорної поверхні. Не можна робити запас або залишати пару міліметрів. Це в тому і іншому випадку призведе до виникнення течі. При зверненні в наш магазин кожному покупцеві надається гарантія і послуги безкоштовної доставки в будь-яке місто України.

Параметри пристрою
Вид різьби Внутрішня
Діаметр різьблення 1"
Розмір труби 40 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити