Кут фітінг 32-3/4"-32 ВР pop-up Irritec

-35%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  L 32-3/4-32 ВР pop up

53 грн.  81 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Для виконання кутових з'єднань дощовиків до основної магістралі застосовується кут 32-3/4"-32 Іррітек. Це виріб для труби 32 мм, оснащене перпендикулярним відведенням з внутрішнім різьбленням ¾ від рівностороннього коліна 90°.

Особливості та призначення

Пропонований кут фітінг на 32 мм Іррітек представляє виріб, виконаний з поліетилену низького тиску методом лиття в форму. Матеріал має високу механічну міцність і стійкість до атмосферних факторів. Тому використання фітингів в конструкції системи іригації гарантує необмежений термін служби.

Матеріал фитинга не схильне до корозії. Перебуваючи постійно в землі, під впливом різних біологічних факторів, зберігає характеристики.

Фітинг-коліно володіє складною геометричною формою, яка забезпечена двома компресійними обтискними муфтами і відведенням з внутрішнім різьбленням. Муфтами до з'єднувачі стикуються ПЕ труби на 32мм, до перпендикулярному відведення приєднується дождеватель або шарнір на ¾ дюйма.

Г-образний фітинг Irritec допомагає виконувати монтаж складної за конструкцією системи зрошення з відведенням. Виріб призначений для труби 32 мм, яка використовується для подачі технічної та питної води.

Конструкція та технічні характеристики

Фітинг кутовий з внутрішнім різьбленням ¾ дюйма – складене виріб, який включає в конструкцію наступні компоненти:

  1. Цілісний корпус – деталь є Г-образним каналом для води. Виготовлений з чорного пластику методом лиття під низьким тиском. Виріб має рівномірну структуру за обсягом матеріалу, і однакову міцність.
  2. По кінцях коліна Irritec компресійні муфти. Вони обжимають і фіксують трубу діаметром 32 мм в корпусі.
  3. Муфтові з'єднання складаються з обтискних гайок, наполегливих і клиновидних кілець, також передбачена кільце ущільнювача-манжета.
  4. Установка коліна 32 мм з внутрішнім різьбленням ¾ перпендикулярного відведення виконується вручну без застосування пристроїв.

Для монтажу ПЕ 32-го фитинга з внутрішнім різьбленням Irritec необхідно дотримуватися технологію. Спочатку необхідно правильно виміряти необхідний відрізок труби, щоб вона впиралася в дно кутового з'єднувача. Також протріть деталі, щоб пісок не потрапив під гумове кільце і ретельно від руки затисніть обжимную гайку.

Для отримання детальної інформації та оформлення замовлення телефонуйте нашим менеджерам. Товар офіційний, гарантія.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити