Кут фітінг 32-32 Irritec

-35%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  L 32-32

43.79 грн.  67.63 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Виконуючи монтаж промислової системи поливу або домашнього комплексу зрошення високої продуктивності, вам буде потрібен фітінг кутовий 32-32 мм. Це ходовий розмір стикувального виробу, який з'єднує ділянки трубопроводу під прямим кутом. Це часто потрібно при прокладанні системи по ділянці з численними поворотами.

Ми пропонуємо купити коліно на 32 мм виробництва Італія відомої компанії Irritec. Бренд поставляє продукцію з високоміцного пластика, здатного витримувати позамежний тиск і температуру.

Призначення товару

Кут фітінг 32-32 мм використовується при прокладанні водопроводу по приватному сектору. Його діаметра досить для забезпечення продуктивності з підтриманням стандартного тиску в районі 4-6 бар. За рахунок правильно розробленої конструкції потік не змінює характеристик, безпосередньо прослизає крізь виріб, забезпечуючи всіх споживачів чистою питною водою.

Переваги

Компанія Irritec надає фітінги 32мм не перший рік. Випуском комплектуючих для водопроводу і систем автоматичного поливу вона займається давно, тому виробила свої стандарти і впровадила їх. Продукція завжди відповідає вимогам, кожен виріб проходить ретельний контроль.

До переваг виробів для труб 32 мм слід віднести:

  1. Високу пропускну здатність і малий опір потоку.
  2. Здатні витримувати високі рівні тиску до 10 бар.
  3. Екологічно безпечні, виробляються з нейтрального матеріалу, який не псується від часу і не вступає в реакцію з хімічними реагентами.

Зручний в експлуатації та ремонті, має гранично просту конструкцію: корпус, пара обтискних гайок, пара ущільнювачів, пара наполегливих кілець і пара затискних кілець.

Фітинги на 32 мм Іррітек відрізняються високою надійністю і морозостійкістю, але не залишайте воду на зиму в системі автоматичного поливу, так як проблем буде багато.

На всі вироби для стикування труб 32 мм надається гарантія, товар можна замінити або здати в перебігу 28 днів.

Купити коліно на 32 або дізнатися про нього корисну інформацію, телефонуйте нашому консультанту. Він відповість на питання і допоможе оформити товари Irritec.

Параметри пристрою
Розмір труби 32 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити