Графік роботи:
Пн-Пт з 10:00 до 18:00,
Сб з 10:00 до 15:00, Нд- вихідний

Крапельна стрічка Ø 16 мм, 8 mil (0.2мм), 10см, 1 л/год, HIRRO TAPE, DSTHT 16081010-0500

  • Bradas
  • Виробник:  Bradas
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  DSTHT 16081010-0500
  • Артикул: 07155

1 625.91 грн.



Крапельна стрічка Ø 16 мм, 8 mil (0.2мм), 10см, 1 л/год, HIRRO TAPE, DSTHT 16081010-0500

Крапельна стрічка Ø 16 мм, 8 mil (0.2мм), 10см, 1 л/год, HIRRO TAPE, DSTHT 16081010-0500 – це ключовий компонент схеми автополиву. Подібні стрічки дають можливість підготувати та створити делікатне зрошення оброблюваних рослин. Стрічка випускається з добротної сировини - первинного поліетилену, що забезпечує надійність виробу: стійкість до сонячного світла, твердість, несприйнятливість до неагресивних хімічних речовин та сполук.

Стрічка обладнується врізаними сплощеними емітерними головками з функцією самоочищення, завдяки якій, скупчення бруду в лабіринті виключено, навіть при низькому тиску. Перед входом у лабіринт стрічки, вода піддається фільтруванню.

Застосування стрічки:

  • крапельний полив культур у закритому ґрунті (огірки, селера, капуста та томати)
  • крапельний полив культур у відкритому грунті (ягоди, квіти, виноград, дерева та чагарники)

Властивості крапельної стрічки DSTHT 16081010-0500

При інтегруванні стрічки в гідравлічну схему, необхідно використовувати лише сертифіковану оригінальну арматуру.

Характеристики:

Ø стрічки, мм 16
Товщина стінки, mil(мм) 8 (0.2)
Q 1 крапельниці, л/год 1.0
Крок емітерних головок, см 10
L стрічки у бухті, м 500

Своєрідність стрічки:

  • використовується у садах, парниках, на городах, ділянках, функціонуючи в умовах проблемного рельєфу
  • ноу-хау емітерних головок перешкоджає руйнуванню внутрішньої порожнини кореневищами та попаданню піску
  • має потенціал зрошення значних поливних зон, при мінімальному водоспоживанні
  • унікальність методу лабіринтного краплеутворення, із забезпеченням дозованого поливу
  • канальні ходи, з оптимальним перетином, знижують гідравлічний опір

Вартість крапельної стрічки Ø 16 мм, 8 mil (0.2мм), 10см, 1 л/год DSTHT 16081010-0500

Ціна стрічки крапельного поливу Hirro Tape DSTHT 16081010-0500 на нашому комерційному підприємстві – відносно рухлива величина, яка залежить від сезону, валютного курсу, ін. Це адекватна сума за добротну європейську продукцію, яка є новинкою на українському споживчому ринку. Реєструйтеся на сайті компанії «Аква Прайс», отримуючи доступ до акційних знижок, призів та бонусів.

Плюси покупки у нас

  • тут зацікавлені у довгостроковому партнерстві
  • на складах є достатній товарний запас
  • ми є визнаними лідерами вітчизняного ринку
  • працює кваліфікований персонал
  • дамо докладну консультацію, підберемо прийнятний варіант
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

0
false
false
true
Вилучити
Змінити