Набір системи туманоутворення Presto-PS (1006-S)
-
- Виробник: Presto-PS
- Наявність: На складі
- Модель: 1006-s
- Артикул: 00802
- Min робочий тиск 2.5 bar
- Використовується з трубкою 5 мм
- Витрати води 200 л/г
- Діаметр поливу 2м
- Матеріал пластик
- Размір краплі туман
- Спосіб монтажу в отвір
Набір системи туманоутворення 1006-S Рrestо-РS
Складові частини набору виготовлені з високоякісного пластику, який прослужить Вам не один сезон. У набір включені 15 розпилюючих форсунок, які охоплюють до двох метрів відстані (по колу). Розставляти форсунки можна також поруч з альтанками - для зволоження повітря і збивання пилу. Крапельне зрошення городу сприяє меншій витраті часу на полив, сприяє кращому росту і захищає від сонячних променів. При установці набору в теплицях або парниках ви рятуєте рослини від надмірно високих температур і зберігаєте необхідний рівень вологості повітря.
Система дасть можливість не переживати про залиті або засушені ділянки городу, набір форсунок здійснює рівномірний полив на встановлених ділянках.
Особливості набору системи туманоутворення 1006-S Рrestо-РS
Набір туманоутворення 1006-S Рrestо-PS легкий в застосуванні та установці. Частина форсунок може бути підвішена для зволоження, інша - вбудована в землю для зрошення прилеглого грунту. Не виникає проблем з очищенням розпилювального механізму, який має здатність самоочищення, але при необхідності форсунки легко відкриваються і очищаються зсередини.
Конструкція досить проста: необхідно зʼєднати шланг, що подає воду на Вашій садовій ділянці, з адаптером з набору за допомогою хомута, закріпити форсунки і подати воду. У наборі вже присутнє все для кріплення: кілочки і хомути, трійники, -зайві витрати на фурнітуру не потрібні.
Характеристики набору
| Діаметр охоплення території | 2 м |
| Діаметр шланга | 5 мм |
| Кількість форсунок для поливу | 15 |
| Матеріал | полівінілхлорид |
| Тип розпилення | туман |
| Використання води | 300 л/год |
| Підключення | конектор |
| Модель | система туманоутворення |
| Тара | 1 |
Середні ціни
Ціни представлені на нашому сайті, в середньому - 443.07 грн. На нашому сайті ви можете залишити заявку, якщо знайдете набір системи туманоутворення 1006-S Рrestо-РS за нижчою ціною. Представлена можливість порівняти з іншими товарами, наявними в нашому асортименті.
Плюси покупки в нашому інтернет-магазині Aquа Рricе
| Параметри пристрою | |
| Min робочий тиск | 2.5 bar |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
| Витрати води | 200 л/г |
| Діаметр поливу | 2м |
| Матеріал | пластик |
| Размір краплі | туман |
| Спосіб монтажу | в отвір |
| Тип | Комплект |
| Упаковка | 15 |










