Бокс клапанний Irritec mini для автополиву

-42%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Mini
  • length: 20 см x width: 20 см x height: 24 см

75 грн.  129 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 620
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Бокс клапанний Irritec mini являє собою спеціальне пристосування у формі колодязя, яке призначене для забезпечення оперативного доступу до комунікацій систем автоматичного поливу. При створенні будь-якого зрошувального комплексу буде потрібtн монтаж проміжних компонентів управління процесом зрошення. Це можуть бути електромагнітні клапани, крани, гідравлічні перемикачі, фільтри і навіть контролери управління. При установці контролера необхідно підбирати відповідні моделі, наприклад, контролери Node.

Конструктивні особливості


Колодязь Irritec mini має наступні конструктивні особливості:

  • Два отвори входу і виходу. Спрощена конструкція застосовується переважно при транзитному або кінцевому використанні короба, встановлюючи в нього проміжні клапани або вентилі. Зазвичай необхідна у випадках, що вимагають спроектувати комплекс поливу великих розмірів з малим ступенем розгалуження. Шляхом монтажу проміжних вентилів здійснюється управління процесом зрошення великої частини ділянки.
  • Підходить для розміщення одного вузла (електромагнітного клапана, крана, невеликого фільтра і т.д.).
  • Кришка з'єднується байонетним способом.

Бокс клапанний Irritec mini в землі

Бокс клапанний Irritec mini призначений для установки в землю, стінки виготовлені з міцного пластику чорного кольору. Матеріал є дуже стійким до погодних умов і перепадів температур, механічних навантажень. Дані короба можуть використовуватися в системах автоматичного поливу, проектовані в суворих кліматичних умовах з пониженням температури нижче нуля. Пластик не покоробиться, не потріскається і не розкладеться згодом. Виробник забезпечує термін ефективної служби протягом усього часу існування автополива.

Простота конструкції пояснюється наявністю всього двох деталей: колодязя і кришки. Форма колодязя розроблена таким чином, щоб надійно утримуватися в грунті і не виштовхуватися на поверхню, тим самим зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд газонної ділянки.

Зверху короба знаходиться знімна кришка з міцного пластику, що витримує високі навантаження. Кришка зеленого кольору, що дозволяє ідеально інтегрувати короб в ландшафтний дизайн. Виріб призначений для установки невеликих розмірів компонентів системи зрошення, має достатні габарити, що забезпечують якісне обслуговування зрошувального комплексу та доступу до комунікацій.

Відмінні показники – 20 см основа, 16 см кришка і 23,5 см висота, щоб вільно маніпулювати всередині сантехнічними ключами і не пошкодити цілісність газону.

Найнижча ціна з усіх виробів подібного типу.

Купити бокс клапанний Irritec mini в нашому магазині можна за вигіднішою ціною, ніж у конкурентів. Ми пропонуємо виключно якісний товар від італійського виробника Іррітек з доставкою по всій Україні. Бокс клапана (круглий малий) міні призначений для зручної установки клапанних з'єднань автополива.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: клапанні бокси,irritec

1
false
false
true
Вилучити
Змінити