HSBE-075 - штуцерне коліно Hunter

-17%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  HSBE - 075
  • length: 3 см x width: 2 см x height: 2 см

7 грн.  9 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 27
   Special Discount Ends Within:
Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Ключовим елементом є коліно Hunter HSBE-075 для систем автополиву. Воно призначене для якісного з'єднання між окремими елементами зрошувального комплексу на присадибній ділянці приватного сектора або на території промислового підприємства, що займається вирощуванням сільськогосподарських культур.

Конструктивні особливості штуцера

Штуцер Hunter HSBE-075 для автополивуШтуцер-коліно HSBE-075 виготовлено з дуже міцного термостійкого матеріалу на основі полімерів, який має високі показники довговічності, зносостійкості і практичності. Виріб легко монтується і демонтується без псування форми і структури матеріалу, забезпечуючи герметичне стикування компонентів системи.

Полімер з часом не втрачає своїх експлуатаційних і практичних показників, тому цілісність і загальна працездатність автополива забезпечені в повному обсязі. Але найголовнішою перевагою виробу є практичність. Компонент може бути багаторазово знятий і встановлений заново без зміни параметрів.

HSBE-075 має Г-подібну форму, складається з зовнішньої різьби на 3/4" і спіральної трубної вставки. Фітинг встановлюється на гнучкий з'єднувальний шланг, за допомогою якого відбувається якісне з'єднання всіх компонентів зрошувального комплексу в єдину систему. Штуцер використовується при з'єднанні дощовиків з вхідною різьбою 3/4" (PGP, PGP Ultra, i-20) і фітингів або обтискних хомутів в системах автополива. При використанні гнучкого шланга Hunter FLEXsg дощувач з легкістю регулюється по висоті. На відміну від йоршових перехідників, Hunter HSBE-75 має спіральну насічку, забезпечуючи простий монтаж і надійне з'єднання.

Куточок для дощовиків Hunter HSBE-075 оснащений стандартною різьбою, за допомогою якої з'єднувальний шланг можна якісно підключити до будь-яких компонентів поливального комплексу. А для підвищення надійності закріплення на відвідний патрубок шланга передбачені 2 спеціальних бортика.

Вони нарізають різьбу, фіксують шланг і не дають йому вислизнути під дією тиску води. При цьому з'єднання залишається міцним навіть в моменти сильного гідравлічного удару.

Зазвичай коліно використовується в конструкції спільно з другим таким же елементом і гнучким з'єднувальним шлангом. Система автоматичного поливу виходить досить міцною і довговічною. А можливість зміни напрямку відводу дозволяє без особливих зусиль направити його в будь-яку сторону.

Технічні характеристики штуцер-коліна Hunter HSBE-075

Найменування Значення
Виробник: Hunter Industries (USA)
Країна: США
Матеріал виготовлення пристрою: Високоміцний пластик чорного кольору
Розмір різьби: 3/4"
Вид різьби: Зовнішня (тато)
Діапазон робочого тиску: до 6 Атм.
Максимальна температура: 70° C
Розміри пристрою: Висота - 35мм., Ширина - 25мм., Довжина - 55мм.

Пропозиція Aqua Price

Інтернет-магазин Aqua Price пропонує купити коліно Hunter HSBE-075 за вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України. Виробник дає гарантію на всю продукцію, а ми забезпечуємо якісний сервіс і допомогу в доставці. При необхідності можемо організувати поставки юридичним особам для торгівлі в роздрібних мережах.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,комплектуючі

1
false
false
true
Вилучити
Змінити