З'єднання шарнірне SJ-512 Hunter

-40%
Top
 • Hunter
 • Виробник:  Hunter
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  sj-512
 • length: 35 см x height: 2 см
 • Артикул: ар-124

52.36 грн.  87.36 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

З'єднання шарнірне Hunter SJ-512 1/2"-1/2" 30см

Використовуючи з'єднання шарнірне Hunter SJ-512 1/2"-1/2" 30см, можна без зайвих зусиль підключити дощувач, водну розетку, гілку поливної системи. Кожен користувач отримує можливість за допомогою коліна американського бренду «Хантер» направити потік води в потрібну сторону. Завдяки тому, що монтаж не займає багато часу, застосування такі шарнірні з'єднання знаходять на ділянках різного типу, де потрібно полив.

Якими характеристиками володіють комплектуючі Hunter

Крім маркування, позначення коліна включає в себе головні параметри, якими володіє даний аксесуар. Це розміри з'єднань: їх два, кожне по півдюйма - і довжина сполучної штанги, складає тридцять сантиметрів.

Інші відмінні риси, якими характеризується шарнірне коліно марки «Хантер»:

 • з'єднання вільно функціонує при тиску в сім атмосфер і витримує підвищений тиск до десяти атмосфер
 • виготовлено з'єднання з екологічно безпечних полімерів, які не сприйнятливі до корозії, механічного навантаження, органічного і хімічного впливу
 • сама трубка витримує перегини без шкоди - шарнірне з'єднання виходить надійним і довговічним

З двох кінців задіюються конструкційні елементи, які навіть при повороті не втрачають герметичності. На ділянках, де важлива рельєфна точність і де потрібно зберігати продуктивність системи, шарнірне коліно SJ-512 Hunter стане підходящим варіантом з'єднання в системах поливу. Тому воно так затребуване і користується популярністю серед власників приватних і корпоративних ділянок.

Які ціни встановлені на такі сполучення

Шарнірні комплектуючі виробництва американського бренду «Хантер» не обходяться занадто дорого. Майбутній покупець може, використовуючи телефон або комп'ютер з доступом в інтернет, відвідати каталог і ознайомитися з характеристиками. Вартість з'єднання при цьому не набагато перевищує шістдесят гривень. Так що підібравши таке коліно для поливної або інший трубопровідної системи, користувач непогано заощаджує. Повторний монтаж, ремонт або заміна потрібні нескоро: комплектуючі «Хантер» служать довше гарантійного періоду.

Магазин Aqua Price вибирають з кількох причин:

 • американський виробник Hunter поставляє з'єднання та інші елементи з гарантією, яка зберігається при поставці
 • перевірені шарнірні елементи, незважаючи на надійність, пропонуються за привабливими розцінками, переплачувати за них не доводиться завдяки відсутності посередників
 • вибрати потрібне з'єднання вдасться без помилок, адже співробітники магазину завжди готові відповісти на питання і допомогти з підбором
Купуючи коліно для поливної системи, можна самостійно вирішити, яким способом його оплачувати. На будь-який товар, включаючи з'єднання шарнірне Hunter SJ-512 1/2 "-1/2" 30см, надається послуга доставки. Це економить час і сили замовника, дозволяючи йому швидко отримувати комплектуючі перевіреного американського бренду.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,комплектуючі

0
false
false
true
Вилучити
Змінити