З'єднання SJ-7512 Hunter

-33%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  SJ-7512
  • length: 35 см x width: 3 см x height: 2 см

56.94 грн.  84.98 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

При монтажі системи поливу між подаючою трубою і дощувачем встановлюють з'єднання шарнірне Hunter SJ 7512, котре має посадочні розміри: для труби – 3/4", для дощувачків Hunter – 1/2". Довжина сполучної штанги – 30 см.

Влаштування і застосування

Складається гнучке коліно HUNTER з двох патрубків, з'єднаних з відрізком труби через шарніри. Застосований в конструкції шарнір дозволяє переміщати дощувач, встановлений на відповідний патрубок, в горизонтальному і вертикальному напрямку. Використання чотирьох шарнірних вузлів дає можливість розташувати дощувач на необхідному рівні від поверхні.

Встановлюють гнучке коліно HUNTER на різьбове з'єднання, патрубки мають відповідну зовнішню різьбу. З'єднання надійне і міцне.

Характеристики

Як і всі елементи системи для поливу Хантер (США), шарнірне з'єднання розраховане на тиск води 10 Бар. Встановлені шарніри незначно знижують тиск на виході в залежності від розходу води – приблизно 0,14 Бар на кожні 76 літрів в хвилину. При експлуатації це практично непомітно, але при установці системи повністю автоматизованого поливу дану обставину враховують.

Виготовлено монтажне коліно з поліетилену низького тиску, що не піддається ні корозії (через відсутність металевих деталей), ні деформації від впливу атмосферних чинників. Матеріал розрахований на температуру води, що подається, до 40° Цельсія.

Якість виробів HUNTER

У каталозі представлені гнучкі з'єднувачі моделі SJ 7512 і інші за розмірами різьблення і штанги. Вся продукція виготовлена за фірмовою технологією, обов'язково проводиться тестування якості при різних режимах експлуатації.

Завдяки стандартній різьбі, гнучке коліно можна встановлювати в системи автоматичного поливу інших розробників.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,комплектуючі

1
false
false
true
Вилучити
Змінити