HSBE-050 - штуцерне коліно Hunter

-33%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  HSBE - 050
  • length: 3 см x width: 2 см x height: 2 см

5.90 грн.  8.81 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 27
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Американська компанія «Hunter» займається виробництвом компонентів для побудови професійних систем автоматичного поливу високої якості. Продукція дозволяє проектувати складні зрошувальні комплекси, забезпечуючи сприятливі умови для рослинності в приватному секторі або на підприємстві.

Одним з елементів системи є штуцер Hunter HSBE 050 для автополиву. Призначений для герметичного з'єднання деталей поливального комплексу за допомогою гнучкого шланга.

Конструктивні особливості

Штуцерне коліно Hunter HSBE 050Штуцерне коліно HSBE 050 являє собою невеликий виріб із пластику, що володіє високими показниками надійності, довговічності і зносостійкості. Конструктивно компонент має Г-подібну форму, яка є ідеальною для підключення до вертикально стоячих дощовиків або спеціальних відвідних стояків. Виріб виготовлено методом пресування під високим тиском, що виключає ймовірність непередбачуваної поломки через перепади тиску, різких стрибків або сильної вібрації. Штуцер має ідеальні геометричні параметри, легкість монтажу в складних умовах і при будь-яких обставинах. Неймовірно міцний корпус забезпечить цілість водного контуру при необережному поводженні.

Коліно HSBE 050 складається із зовнішнього різьблення на 1/2" і спіральної трубної вставки. Штуцер призначений для з'єднання дощовиків з вхідною різьбою 1/2" (PSU, Pros, PGJ, SRM, PRS30, PRS40) і трубопроводом в системах автополиву методом гнучкого з'єднання.

Виробник рекомендує використовувати гнучкий шланг Hunter FLEX, завдяки гнучкому методу, дощувач регулюється по висоті. На відміну від йоршових перехідників, HSBE-50 має спіральну насічку, забезпечуючи легке вкручування і надійне з'єднання.

Кутник для дощувача Hunter HSBE-050 оснащений різьбовим з'єднанням півдюйма, широко затребуваним в приватному секторі. Для створення цілісного контуру буде потрібно два коліна, встановлюваних з обох кінців з'єднувального шланга. Останній насаджується на спеціальне відведення і надійно фіксується за допомогою хомутів або обтискних стяжок. Якісне закріплення з'єднувача забезпечується двома характерними виступами у вигляді бортиків.

Головною особливістю фітинга є універсальність. Його легко і досить швидко можна демонтувати і встановити в іншому місці для підключення шланга.

Технічні характеристики штуцерні коліна Hunter HSBE-050

Найменування Значення
Фірма виробник: Hunter Industries (USA)
Країна: США
Матеріал: Високоміцний пластик
Розмір різьблення: 1/2"
Вид різьби: Зовнішня (тато)
Діапазон робочого тиску: до 6 Bar
Максимальна температура: 70° C
Розміри пристрою: Висота - 35мм., Ширина - 25мм., Довжина - 55мм.

Наша пропозиція

Не знаєте, де купити кутник HSBE — пропонуємо до послуг наш інтернет-магазин Aqua Price. У нас представлений широкий вибір продукції американської марки, і відведення грає важливу роль. У нас можна не тільки купити коліно Хантер HSBE-050, ми можемо організувати оперативну доставку товару в будь-яке місто України.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,комплектуючі

1
false
false
true
Вилучити
Змінити