Контролер Hunter HC 1201i-e Wi-Fi (внутрішній)

-34%
Top
 • Hunter
 • Виробник:  Hunter
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  HC-1201i-e

6 866 грн.  10 341 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Для організації режиму роботи автоматизованих дощувачів рекомендуємо купити контролер Hunter HC 1201i-e з керуванням через додаток по wi-fi.

На великих майданчиках зрошення встановлюється серія дощувачів Хантер. Вони бувають різної потужності, типу розпилення. Забезпечення автоматичного розпорядку включення – основне завдання Hunter hc 1201. До контролера підключається до дванадцяти зон, що складаються з взаємопов'язаних дощувальних точок. Компанією створено підключення до Hunter hydrawise HC датчиків і програм, що полегшують керування.

Організація управління поливом через контролер HC 1201


Ручне управління великою кількістю дощувачів Хантер не завжди ефективне. Оплачується робота персоналу, організовується постійний моніторинг зміни погоди, контролюється надійність труб, електромагнітних клапанів, роторів. Неминучі відхилення і збої, збільшення (скорочення) часу дощування, порушення технологічних вимог до кількості вологи для певних видів рослин, нераціональна витрата води.

Для автоматизації процесу включення ліній дощувачів було створено hunter hc 1201. Цей прилад (152 x 178 x 33 мм) розрахований на 12 зон, але може розширюватися модулями HC-1200M до 24 або 36 ліній. Регулює показники напору води, часу роботи дощувачів, включення по певним дням тижня.

Як працює hydrawise HC


Основною перевагою пристрою стала автономна робота, отримуючи інформацію по мережі, WI FI контролер управляє запусками, тривалістю і інтенсивністю поливу. Поточні дані зберігаються, їх можна витягти і проаналізувати.

Повністю автоматизована, програмована система контролера hunter дає доступ до управління дощуванням з мобільного телефону, ПК, планшета. Проста настройка, постійний внутрішній контроль, віддалене управління зрошенням – це переваги. Отримавши високу оцінку споживачів, розвиваючись в напрямку автоматизації, Хантер пропонує підключити до контролера 1201 лічильник витратомір води. Прилад відразу визначить порушення, аварійну ситуацію, критичні показники розподілу рідини. Датчик Rain-Clik® дозволяє отримати сигнал про опади. На корпусі блоку управління hunter передбачені роз'єми для комутації.

Налаштування контролера в режимі офлайн


 1. Всі завдання, які визначаються оператором, вводяться безпосередньо на сенсорному екрані контролера.
 2. Увійшовши в Меню, пропонується підключити «Майстер налаштування».
 3. Встановити дату, поточний час.
 4. Визначити основний кран (№1), привласнити номер іншим підключеним точкам.
 5. Виставити частоту, час поливу, сезонні коригування для зон одночасно або індивідуально.

На підставі цих відомостей буде проводитися зрошення, що виключає втручання людини, ручний старт.

Підключення контролера до інтернету


Для вдосконалення працездатності контролюючих систем рекомендується підключити контролер hunter hc до інтернету по wi- fi. компанією випущено мобільний додаток “Hydrawise Irrigation”, який можна завантажити на Google Play, із зрозумілим інтерфейсом і доступом до функцій, розробленим для пристрою.

Як вплине підключення до локальної мережі на роботу контролера дощувачів hunter?

 • Встановлюється постійний зв'язок з телефоном (комп'ютером).
 • Доступна робота додатка як пультом управління контролером.
 • Проводиться моніторинг погоди встановленим програмним забезпеченням Predictive Watering.
 • На блок управління надходить безкоштовна інформація з найближчих аеропортів, метеостанцій про погоду.
 • Пам'ять контролера зберігає настройки і графіки.
 • Складається звітність по проведеним операціями, графіками роботи, витрати води.
 • Відправляються сповіщення на мобільний телефон або електронну пошту про зміни розкладу, екстренні, аварійні ситуації.
 • Користувач отримує доступ до віддаленої настройки, внесення поправок в меню.
 • План «Експерт», призначений для hc 1201, передбачає розсилку СМС-повідомлень, використання додаткових погодних інформаційних об'єктів.

Можливості програми Predictive Watering


Виставлені користувачем настройки часто потребують коригування, що пов'язані зі змінами погоди. Для регіонів з нестійким кліматом – це велика проблема. Знизити залежність якості зволоження від дій оператора допомагає програма моніторингу погоди, вона вносить корективи в розклад включення (відключення) секторів поливу. Це значно економить воду, покращує стан рослин. Так, при високій температурі інтенсивність поливу буде збільшена, а під час дощу – припинена. Програмою аналізується поточний стан погоди:

 • напрямок, швидкість вітру;
 • вологість;
 • температура ґрунту;
 • вологість повітря;
 • опади.

Проводиться аналіз географічної зони, метеоданих минулого періоду, прогнозу на найближчий час. Формується новий графік, що оптимізує витрати ресурсів без шкоди для росту рослин.

Швидка окупність контролерів для поливу з віддаленим керуванням, висока якість, простота роботи, привертають увагу власників. Покупці оцінили зручний спосіб догляду за рослинами, високу ефективність, економічність контролю за допомогою інтернету. Монтаж обладнання Хантер допоможе реагувати на поломки, відключення води, зниження напору в системі, вжити заходів, не допустити втрати насаджень.

Наш Інтернет-магазин пропонує купити контролер для організації економічного, керованого з телефону поливу. Неухильне забезпечення графіка, моніторинг погоди, стану обладнання, допоможуть підтримувати зрошувані ділянки у відмінному стані без залучення служб. Отримайте професійну консультацію нашого консультанта-менеджера, зателефонувавши по телефону,або залишивши заявку на сторінці сайту.

Якщо Вам подобаються технологічні пристрої, Ви цінуєте автоматизацію процесів, контролер Hunter HC 1201i-e створений для Вас!

Параметри пристрою
Кількість зон 12
Місце розташування Для приміщення
Живлення Мережа 220V
Розширення модулями до 24
Матеріал корпусу Пластик
Управління Ручне і Wi-fi
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: контролер,hunter

1
false
false
true
Вилучити
Змінити